«فعالیت شرکت کسپرسکی در ایران همچنان با قدرت ادامه خواهد داشت و به هیچ وجه بحث تحریم مطرح نیست.»
مدیرعامل یکی از شرکت‌های نماینده کسپرسکی در ایران در گفت وگو با ایتنا و در پاسخ به دلایل حذف نام نمایندگان کسپرسکی در ایران از سایت این شرکت گفت: مشکلات به وجود آمده ناشی از تحریم‌ها برای شرکت‌های ایرانی موضوع جدیدی نیست.

شرکت‌های خارجی به ویژه شرکت‌های فعال در حوزه فناوری اطلاعات، سال‌هاست با مشکلاتی برای همکاری با شرکت‌های ایرانی همواره مواجه بودند. کسپرسکی نیز از این قاعده مستثنی نیست و پس از تحریم‌ها، از طریق شرکت‌های فعال در دوبی، با شرکت‌های ایرانی در ارتباط بوده است. اکنون نیز این ارتباط همچنان برقرار خواهد ماند و تنها تغییر به وجود آمده، حذف نام شرکت‌ها از سایت کسپرسکی است.این مقام مسئول با تاکید بر این که کسپرسکی به بازار ایران احترام می‌گذارد و آن را به عنوان بازاری کلیدی و استراتژیک در منطقه به رسمیت می‌شناسد گفت: نه تنها تمام لایسنس‌های صادرشده از طرف کسپرسکی برای کاربران و سازمان‌های ایرانی تا آخرین لحظه اعتبار فعال خواهد بود، که فروش محصولات این شرکت نیز بدون تغییر و مانند سابق در بازار ایران و از طریق نمایندگان این شرکت ادامه خواهد
” «متاسفانه حاشیه سازی‌ها و جنجال پیش آمده در مورد حذف نام شرکت‌های ایرانی از سایت کسپرسکی، از سوی آنتی‌ویروس‌های رقیب و در جهت رقابت ناجوانمردانه با پرطرفدارترین آنتی‌ویروس حال حاضر در ایران انجام شده است.» “
داشت. حتی روابط مستقیم شرکت‌های ایرانی با مقامات کسپرسکی مانند برخورداری از مدیر منطقه‌ای مستقل برای بازار ایران نیز قطع نخواهد شد و مقامات منطقه‌ای کسپرسکی حاضرند برای جلب اعتماد مشتریان به طور مستقیم با آنها به گفت‌وگو بپردازند.
وی با اشاره به این موضوع که حذف نام نمایندگان ایرانی در دیگر آنتی ویروس‌ها نیز اتفاق افتاده است گفت: بسیاری از آنتی‌ویروس‌ها در ایران نماینده رسمی دارند اما به دلایل مشابه از ذکر نام آنها در سایت خودداری می‌کنند. با این وجود این شرکت‌ها همچنان به فعالیت خود در بازار ادامه می‌دهند.مدیر عامل شرکت نماینده آنتی ویروس کسپرسکی در ایران در پاسخ به این سوال ایتنا که با وجود رفع تحریم محصولات کامپیوتری از سوی امریکا، چرا تحریم‌ها ادامه دارد گفت: باید تاکید کنیم که تصور تحریم ایران از سوی کسپرسکی غلط است و ایران و کاربران و سازمان‌های ایرانی به هیچ وجه تحریم نشده‌اند. در مورد خبر رفع تحریم‌ها از سوی امریکا، هنوز در مورد هیچ محصول کامپیوتری این موضوع اعمال نشده است.وی افزود: متاسفانه حاشیه سازی‌ها و جنجال پیش آمده در مورد حذف نام شرکت‌های ایرانی از سایت کسپرسکی، از سوی آنتی ویروس‌های رقیب و در جهت رقابت ناجوانمردانه با پرطرفدارترین آنتی‌ویروس حال حاضر در ایران انجام شده است. به همین دلیل از مشتریان کسپرسکی می‌خواهیم با هوشمندی گرفتار این حواشی نشده و نگرانی از بابت ارایه محصولات و خدمات از جانب کسپرسکی نداشته باشند.این مقام آگاه افزود: مشتریان کسپرسکی می‌توانند با مراجعه به نمایندگان این شرکت در ایران، اطلاعات تماس دفتر منطقه‌ای کسپرسکی در دوبی را دریافت کرده و در مورد ادامه حضور این شرکت در ایران پرس‌وجو کنند. 

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 2 =