تا کنون به آیکون جدید تنظیمات گوگل که بر روی دستگاه اندوریدی شما نمایش داده می‌شود و کارایی آن فکر کرده اید؟

نگران نباشید. ما در ادامه این مطلب شما را با این آیکون و کارهایی که برای شما انجام می‌دهد آشنا خواهیم کرد.
گوگل اخیراً قابلیت استفاده از امکان ورود و گرفتن تأییدیه با حساب کاربری خود را، در اختیار توسعه دهندگان وب و برنامه‌ها قرار داده است. هنگامی که یک برنامه با سیستم ورود به حساب کاربری گوگل یکپارچه می‌شود، اطلاعات برنامه قابلیت اشتراگ گذاری در گوگل پلاس را خواهند داشت. درست شبیه چیزی که در حال حاضر در مورد اشتراک اطلاعات برنامه در فیس بوک انجام می‌شود.
علاوه بر این، برای اینکه برنامه‌های دستگاه اندرویدی شما با سیستم جدید سازگار شوند، به روز رسانی برای سرویس‌های Google Play الزامی است. لازم نیست شما کار خاصی برای این بروزرسانی انجام دهید؛ همه چیز به طور معمولی در پس زمینه دستگاه شما انجام شده و شما متوجه چیز خاصی نمی شوید. اما این بروزرسانی آیکون برنامه جدیدی را نیز به دستگاه اندرویدی شما اضافه خواهد کرد. این برنامه در‌ واقع یک برنامه نیست! و بیشتر شبیه مجموعه‌ای از میانبرها جهت دسترسی سریع و آسان به تنظیمات مختلف صفحه نمایش، برای حساب کاربری گوگل می‌باشد.
با اجرای این برنامه، مجموعه از میانبرها از تنظیمات گوگل پلاس، نقشه و مختصات جغرافیایی، محل سکونت، جستجو و تبلیغات در اختیار شما قرار خواهد گرفت. همه گزینه هایی که به آن‌ها اشاره کردیم به روش‌های مختلف و از قسمت‌های مختلف دیگر هم در دسترس هستند؛ ولی برنامه‌ای با قابلیت ورود از طریق حساب کاربری گوگل پلاس چیز جدیدی است. این قابلیت به شما این امکان را می‌دهد که به برنامه‌هایی که از آن‌ها استفاده می‌کنید اجازه اشتراک اطلاعات با حساب کاربری گوگل پلاس خود را بدهید. همچنین شما می‌توانید با اجرای برنامه مورد نظر خود، دسترسی آن را برای اشتراک اطلاعات با گوگل پلاس قطع نمایید.
اگر چنین آیکونی را هنوز بر روی دستگاه اندرویدی خود مشاهده نمی کنید، این آیکون در طول چند روز آینده برای شما قابل رؤیت شده و سر انجام تأثیر خود را بر روی برنامه‌های شما خواهد گذاشت. البته می‌توانید با حذف Google Play Services در مسیر Settings > Apps و روشن و خاموش کردن دستگاهتان، آن را مجبور به بروزرسانی کنید.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + 8 =