زندگی ما بر پایه تکنولوژی‌ها بنا شده و بدون آنها زندگی برای ما سخت می‌شود.

تکنولوژی‌ها برای ما سرگرمی و زندگی راحت‌تری را به همراه می‌آورند و باعث می‌شوند تا لذت بیشتری را از زندگی خود ببریم. اما در عین حال همانگونه که این تکنولوژی‌ها باعث شادی و خوشحالی ما می‌شوند، بعضی تکنولوژی‌ها ما را به سمت تنفر می‌کشانند! در این پست ما ده تکنولوژی را که آنها را حداقل می‌توان به‌دردنخور نامید به شما معرفی می‌کنیم و توصیه می‌کنیم اگر حتی رایگان آنها را بدست آوردید، هیچ‌گاه سمت استفاده از آنها نروید!
 ۱. TV Hat

واقعا این محصول احمقانه است! اساسا هیچ تکنولوژی خاصی در این تکه پارچه بی‌قواره! استفاده نشده و این محصول از یک ایده بسیار بسیار ساده پیروی می‌کند که آن هم این است که آی‌پاد، موبایل اندرویدی یا Zune خود را به این کلاه متصل کنید و آن را بپوشید و ویدئو تماشا کنید و تصور کنید که یک عینک فوق پیشرفته به چشم زده‌اید!
البته در موقع استفاده توجه کنید چون طبق توصیه سایت فروشنده در طبیعت از این محصول استفاده نکنید چون ممکن است یک خرس شما را نوش جان کند.
 ۲. Puppy Tweets

Puppt Tweets یک قلاده هوشمند است که به سگ شما اجازه می‌دهد تا توئیت کند!
این وسیله را می‌توانید در دو صورت استفاده کنید، یک: اینکه آن را به یک آدم فوق‌العاده نادان بدهید که فکر می‌کند یک سگ می‌تواند توئیت کند و این ایده جالب است و دیگری این که به کسی بدهید که اصلا سگ ندارد و باعث شوید چند ساعت گیج و منگ دور خودش بچرخد!
 ۳. GoateeSaver

این وسیله را اگر بخواهید به کسی هدیه بدهید باید مواظب عواقبش هم باشید! چون این وسیله واقعا مسخره است و به نظرم به نوعی به مصرف‌کننده توهین می‌کند که نمی‌تواند ریشش را درست بزند و باید از چنین ابزار کمکی استفاده کند!
البته به‌نظر بجز این، می‌توانید از آن به عنوان یک ماسک استفاده کنید تا مثل شخصیت ((بین)) در فیلم بتمن شوالیه تاریکی برمی‌خیزد، شوید!
 ۴. Kangol CVOX Rhythm jacket

این محصول ۴۰ یورو قیمت دارد، این محصول موزیک پخش می‌کند و می‌توانید آن را حتی زیر باران هم استفاده کنید، همچنین در لیست امکانات این محصول آمده که این محصول قابل شستن است و اسپیکرهای آن قابل شستن هستند!
این وسیله مطمئنا برای کسانی ساخته شده که فکر می‌کنند چیزی به عنوان هدفون ساخته نشده و یا از آن استفاده نمی‌کنند چون فکر می‌کنند استفاده از آن فوق‌العاده سخت است!

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × سه =