بسته الحاقی محاصره پاریس در اساسینز کرید والهالا در تابستان عرضه خواهد شد. البته موارد بیشتری نیز در استور برای بازیکنان وجود دارد. در این مطلب نگاهی به بسته قابل دانلود Assassin’s Creed Valhalla Siege Of Paris خواهیم انداخت.

در Ubisoft Forward امروز، این کمپانی اولین ویدئوی مربوط به گیم پلی محاصره پاریس را به نمایش گذاشت.
تقریبا در دقیقه 2:38 به محتوای بازی و گیم پلی آن در Ubisoft Forward اشاره شد. این بازی که تابستان عرضه خواهد شد، قلمروی جدیدی بنام Francia را به بازی اضافه کرده است. همچنین جنگ وایکینگ ها بازسازی شده است. در این DLC (فایل قابل دانلود) ایور به جستجوی متحدانی در سرار فرانسه می‌گردد.
در این بسته الحاقی شاهد اسلحه‌ها، اسکیل‌ها، لباس‌ها، دشمنان و قابلیت های متنوع خواهیم بود. یکی از این قابلیت ها بمب چسبنده با شعله طلایی خواهد بود. در این DLC باز هم شاهد مرحله Black Box Infiltration خواهیم بود.
همچنین محاصره پاریس در اساسینز کرید والهالا قابل دانلود به صورت جدا یا همراه با سیزن پس عرضه می‌شود.

البته بسته های الحاقی بیشتری نیز مربوط به Assassin’s Creed Valhalla خواهیم داشت که سال بعدی عرضه خواهند شد. همچنین شاهد یک رویداد دیگر در بازی خواهیم بود. در هفته های آتی می‌توان شمشیری که خواسته بسیاری از کاربران بود را تجربه کرد.

بازی اساسینز کرید والهالا بر روی پلی استیشن 4 و 5، ایکس باکس سری اس، ایکس و ایکس باکس وان، کامپیوتر شخصی، Stadia، Amazon Luna به همراه Ubisoft+ subscription عرضه خواهد شد.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *