در لیست بازی‌ رایگان فروشگاه اپیک، ما نگاهی به تمامی بازی‌های رایگان این شرکت می‌اندازیم. همینطور اینکه به تعدادی از سوالات پرتکرار در این متن جواب خواهیم داشت. این متن همواره هر هفته به روزرسانی می‌شود پس حتماً به آن سر بزنید.

در این مدت که فروشگاه اپیک راه اندازی شده است. این شرکت برای افزایش خریداران، هر هفته یک بازی را رایگان می‌کند. البته حالت‌های خاصی هم مثل تعطیلات کریسمس وجود دارد که هرروز یک بازی را رایگان می‌کند. به هر حال این شرکت تمام تلاش خود را برای رقابت با استیم می‌کند تا به فروشگاه پیش فرض برای پی سی تبدیل شود. حال بیایید نگاهی به سؤالات متداول بیاندازیم.

سؤالات متداول در مورد بازی‌ رایگان فروشگاه اپیک
در ادامه هر چه نیاز است در مورد بازی رایگان فروشگاه اپیک در هر هفته بدانید آمده است. پیش از این‌که از بازی رایگان اپیک گیمز در این هفته آگاه شوید، این بخش را بخوانید تا بعدا در اضافه کردن بازی رایگان برای خود دچار مشکل نشوید.

آیا این بازی‌ها همیشه رایگان هستند؟
بله. این بازی‌ها اگر شما در زمان مورد نظر که مجانی است آن‌ها را خریداری کنید، تا همیشه برای شما رایگان خواهند بود. شما تنها نیاز دارید تا به صفحه بازی در فروشگاه رفته و روی گزینه Purchase کلیک کنید. در این حالت این بازی تا همیشه در Library شما برای نصب آماده خواهد بود.

آیا نیاز است تا این بازی را نصب کنیم؟
خیر. نیازی به نصب بازی لزوماً نیست. شما تنها پروسه خرید را پیش می‌روید و می‌توانید برای همیشه آن را در Library خود داشته باشید. اگر خواستید بعداً بازی را نصب کنید.

چند وقت یکبار بازی‌ها رایگان می‌شوند؟
معمولاً هر هفته این اتفاق می‌افتد. زمانی که رایگان بودن یک بازی مشخص می‌شود، بازی رایگان هفته آینده هم مشخص خواهد شد. البته ممکن است این فروشگاه وقایع خاصی را در نظر بگیرد. برای مثال در زمستان 12 روز پشت سر هم هرروز یک بازی را رایگان کرد.
تا کی این ماجرا ادامه دارد؟
در اصل عرضه بازی‌ رایگان فروشگاه اپیک قرار بود تا انتهای سال 2019 ادامه یابد. اما به نظر می‌رسد که شرکت اپیک تصمیم گرفته تا آن را تا انتهای سال 2020 و بیشتر ادامه دهد. از این عرضه رایگان استقبال شدیدی شده است پس چیز عجیبی نیست که همچنان ادامه داشته باشد.

اپیک در برابر استیم
در بین این دو شرکت رقابت زیادی سر فضای بازی‌ها است. شرکت اپیک به بازیسازان پیشنهاد داده که درصد کمتری دریافت خواهد کرد اگر بازی را تنها روی فروشگاه آن‌ منتشر کنند. به این معنا که این بازی‌ها روی استیم در دسترس نخواهند بود. این اتفاق باعث عصبانیت بسیاری از افراد شده که می‌خواهند بازی در همه فروشگاه‌ها باشند. مخصوصاً اینکه بسیاری از آن‌ها از استیم به مدت طولانی استفاده می‌کردند.

اما فروشگاه اپیک هم مشکلات زیادی دارد. برای مثال جایی برای بررسی و دیدن تجربیات مردم در مورد بازی وجود ندارد. خیلی از اوقات افراد برای دریافت بازی‌های رایگان به فروشگاه استیم رفته تا نقد‌های آن را بخوانند.
بازی‌های رایگان در هفته آینده: A Plague Tale: Innocence, Speed Brawl
اطلاعات این دو بازی در 15 مرداد منتشر خواهد شد.

بازی رایگان این هفته: Mothergunship, Train sim world 2
Mothergunship: این بازی یک بهشت برای دوست داران تیر اندازی است. شما در آن اسلحه‌تان را خودتان ساخته و به مبارزه با موجودات فضایی و باس‌های بزرگ بپردازید. شما باید سعی کنید در دنیایی خشن دوام بیاورید. دنیایی که تنها راه زنده ماندن به موقع فکر کردن و سریع عمل کردن است.
Train sim world 2: این بازی نیز یک نسخه تکامل یافته از بازی‌های شبیه سازی قطار است. به لوکوموتیوهای سریع تسلط یابید و دقیقاً رفت و آمد آن‌ها را کنترل کنید. در شماره 2 نیز شما توانایی ساختن انواع بازی و قطارهای خود هستید. پس اگر طرفدار اینگونه بازی هستید اصلاً صبر نکنید.
بازی رایگان هفته گذشته: Defense Grid: The Awakening, Verdun
Defense Grid: The Awakening: این بازی یکی از بهترین بازی‌های دفاع با استفاده از برجک است. همینطور اینکه Defense Grid می‌تواند برای تمام بازیکنان در هر رده تجربه لذت بخش باشد. یک لشکر از دشمن درحال حمله است و این به عهده شماست که از شهر دفاع کنید.
Verdun: لشکری از پیاده نظام حمله کرده و شما و تیمتان در یک جنگ گیر افتاده‌اید. Verdun اولین بازی چند نفره اول شخص است که در یکی از مهمترین محیط‌های جنگی جنگ جهانی اول حضور دارد. این بازی تجربه‌ای بی‌نظیر از این مبارزه برای شما به یاد خواهد گذاشت.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *