مایکروسافت خبرهای بسیار مهمی را در هنگام رونمایی از ایکس‌باکس وان همچنان نزد خود نگه داشت تا کم‌کم آن‌ها را به کاربران بدهد. بعد از روشن شدن تکلیف نیاز کنسول این کمپانی به «اتصال دائم» به اینترنت، اکنون قیمت ایکس‌باکس وان نیز مشخص شده است.

مایکروسافت ماه گذشته و در هنگام معرفی ایکس‌باکس وان، برخی از جزئیات بسیار مهم را درباره این کنسول اعلام نکرد و به این ترتیب بسیاری از مردم را رنجاند. این کمپانی اگرچه از زمان رونمایی ایکس‌باکس وان تا کنون بسیاری از این جزئیات را به اطلاع مردم رسانده است (از جمله نیاز کنسول به اتصال به اینترنت هر 24 ساعت یک بار و شیوه برخورد کمپانی با بازی‌هایی که به دیگران قرض داده می‌شود)؛ اما باز هم دو عدد از مهم‌ترین سؤال‌ها درباره کنسول مایکروسافت باقی مانده است: چه قیمتی و چه زمانی؟
 به نظر می‌رسد بازی‌خورهای ایرانی برای خرید ایکس‌باکس وان علاوه بر حدود پنج ماه انتظار، باید بین 1.5 تا 2 میلیون تومان هزینه کنار بگذارند.کمپانی سازنده ایکس‌باکس وان امروز در برنامه خود در نمایشگاه E3 2013 بالأخره قیمت کنسول جدید خود را اعلام کرد؛ این کنسول که نوامبر امسال در 21 کشور جهان عرضه می‌شود، در آمریکا قیمتی معادل 499 دلار خواهد داشت و همراه با سنسور کینکت و یک کنترلر بی‌سیم فروخته می‌شود. قیمت کنسول مایکروسافت در اروپا 499 یورو خواهد بود؛ در حالی که مشتریان انگلیسی باید 429 پوند برای خرید ایکس‌باکس وان هزینه کنند.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *