ios7

ios7برخی از مشتریان اپل که ابزار آن‌ها به نسخه جدید سیستم عامل iOS بروز شده است، از این شرکت شکایت کرده‌اند. دلیل نارضایتی آن‌ها بروز رسانی خودکار سیستم عامل به نسخه 7 و عدم امکان بازگشت به نسخه قبلی، است.

برخی از کاربران اپل، از رابط کاربری جدید و ظاهر و امکانات تازه iOS 7 خوشحال نیستند و آن‌ها را آزار دهنده می‌پندارند. از طرفی وقتی به نسخه جدید سیستم عامل iOS بروز رسانی می‌کنید، بازگشت به عقب و نصب سیستم عامل iOS 6 کاری بس دشوار خواهد بود.

بعضی از کاربران اپل نیز پس از بروز رسانی به iOS 7 با افت شدید بازده و طول عمر باتری مواجه شده‌اند، این موضوع مخصوصا برای کاربران آیفون 4 محسوس‌تر است.

 

سی‌نت گزارش کرده که برخی از کاربران آیفون از بابت بروز رسانی خودکار تلفن خود به iOS 7 ناراحت هستند و از این رو در دادگاه عالی سن‌دیگو از اپل شکایت کرده‌اند. یکی از افرادی که از اپل شکایت نموده، گفته است که به دلیل عدم پشتیبانی اپل از باز گردادند آیفون از iOS 7 به iOS 6 مجبور به پرداخت 50 دلار به شخص دیگری شده تا بصورت غیررسمی و از روش‌های غیرمعقول این کار را برای او انجام دهد.

آن‌ها در شکایت خود ابراز داشته‌اند که اپل نباید نصب iOS 7 را به کاربران خود تحمیل کند. آن‌ها به این موضوع اشاره کرده‌اند که در زمان استیو جابز، اپل تلاش می‌کرد تا کاربران خود را خوشحال نگاه دارد، اما تیم کوک بیشتر به منفعت شرکت فکر می‌کند.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *