پاسخ گوگل به کمپین ضد گوگلی مایکروسافت

پاسخ گوگل به کمپین ضد گوگلی مایکروسافتمایکروسافت روز گذشته و در ادامه کمپین ضد گوگلی خود شروع به فروش لیوان و تی شرت‌هایی کرد که بر روی آن‌ها پیغام‌های ضد گوگلی درج شده بود. بر روی این اقلام جمله «زمانی که ما در حال دزدیدن اطلاعات شما هستیم، آرام باشید» به همراه لوگوی کروم درج شده است. حال گوگل به این اقدام مایکروسافت واکنش نشان داده است.

 

مایکروسافت از چند ماه پیش کمپین گسترده‌ای را با نام Scroogled آغاز نمود و در آن تلاش کرد تا سرویس‌های مختلف گوگل را محکوم به انحصار طلبی و شکستن حریم شخصی کاربران کند.

در تازه‌ترین اقدام مایکروسافت در کمپین Scroogled این کمپانی نسبت به تهیه ماگ و تی‌شرت‌هایی با شعارهای تند ضد گوگلی کرده است.

حال گوگل در پاسخ به اقدام اخیر مایکروسافت اینچنین پاسخ داده است:

    اقدام اخیر مایکروسافت جای تعجب نداشت. چراکه رقابت در فضای محصولات پوشیدنی در حال گرم شدن است.

گوگل با این پاسخ هوشمندانه خود به این موضوع اشاره کرده که درست در زمانی که مایکروسافت در حال فروش تی‌شرت‌های ضد گوگلی است، گوگل سخت در تلاش است تا عینک هوشمند خود را که به نوعی یک کامپیوتر پوشیدنی است، روانه بازار کند. به این ترتیب گوگل به مایکروسافت با کنایه گفته است که به جای فروش تی‌شرت بهتر است به دنبال کسب جایگاهی از بازار در حال شکل گرفتن، ابزارهای پوشیدنی مانند ساعت هوشمند یا عینک‌ها، کلاه و غیر باشد.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *