در سال 2020 مراسم E3 برگذار نشد. حال این E3 با یک برنامه کاملاً دیجیتال بازگشته است. مانند همیشه مهم‌ترین ناشرها قرار است در این مراسم حضور داشته باشند. نکته مهم اینجاست که انتظارات برای این مراسم بسیار بالاست. زیرا این مراسم اولین مراسم E3 نسل جدید کنسول‌ها است. E3 همواره بهترین مکان برای کسب اطلاعات در مورد بازی‌های مورد انتظار است. البته شاید این بازی‌ها تا عرضه فاصله زیادی داشته باشند. امسال هم از این قاعده مستثنی نیست. البته که پاندمی تأثیر بسیاری روی برنامه امسال داشته است. حال بیایید با 5 بازی مورد انتظار E3 2021 آشنا شویم.
Starfield
2021 می‌تواند سال بتسدا به دلیل عرضه بازی جهان باز نقش آفرینی آن به نام Starfield باشد. این بازی در ابتدا در E3 2018 معرفی شد. از زمان معرفی تا الان Starfield در حاله‌ای از ابهام قرار دارد. این بازی اولین IP جدید بتسدا بعر از 25 سال است. پس توقعات از این بازی بسیار بالاست و طرفداران در انتظار این بازی هستند. همینطور اینکه همه منتظر این هستند که ببینند این بازی روی کنسول‌های نسل جدید چگونه اجرا خواهد شد. نکته اینجاست که باید دید آیا Starfield اصلاً روی پلی استیشن 5 عرضه می‌شود یا نه. آخرین شایعات به این اشاره دارند که Starfield در سال 2021 به عنوان یک بازی انحصاری ایکس باکس عرضه خواهد شد. فرقی ندارد که این خبر درست باشد یا نه اما به نظر می‌رسد حضور این بازی در E3 2021 محتمل‌تر باشد.
تصویر لوگو این بازی
God Of War Ragnarok
گاد آو وار آخر قرار نیست در E3 باشد. به دلیل اینکه سونی در این مراسم حضور ندارد. البته این اتفاق به این معنا نیست که طرفداران اطلاعاتی در مورد یکی از مورد انتظارترین بازی‌های پلی استیشن 5 بدست نیاورند. سونی می‌تواند یک مراسم مثل Future of Gaming که پارسال هم زمان با E3 برگذار کرد، بسازد. در این مراسم می‌تواند اطلاعاتی در مورد God of War Ragnarok به ما بدهد.

طبق آخرین اطلاعات لو رفته از کپکام، بازسازی رزیدنت اویل 4 در حال ساخت است. کپکام بازسازی بازی‌های رزیدنت اویل 2 و 3 را بسیار عالی انجام داد. حال همه شوق دارند بدانند بازسازی رزیدنت اویل 4 در چه حد خواهد بود. مخصوصاً با قابلیت‌های بسیار کنسول‌های نسل جدید این بازی چشمگیر خواهد بود. کپکام اعلام کرد که در مراسم E3 2021 حضور خواهد داشت. پس احتمال یک رونمایی رسمی وجود دارد.
Elden Ring
از بازی به شدت مورد انتظار FromSoftware با همکاری جورج آر آر مارتین اطلاعات چندانی وجود ندارد. بعد از معرفی آن در E3 2019 از این بازی اطلاعات چندانی درز نشد. چشم انداز اینکه Elden Ring حریصانه‌ترین پروژه این شرکت است، طرفداران را بسیار هیجان زده کرده است. امیدواریم که طرفداران نیاز به صبر طولانی برای نگاه اولیه به Elden Ring نداشته باشند. به دلیل اینکه E3 به زودی اتفاق می‌افتد. نام Bandai Namco به عنوان یکی از شرکت کنندگان در E3 2021 ثبت شده است. یکی از عوامل داخلی هم اطلاعاتی در مورد رونمایی کامل از این بازی اعلام کرد. این اطلاعات نزدیک زمان E3 امسال است. یکی از بهترین اخبار این مراسم می‌تواند ارائه تاریخ عرضه این بازی در E3 2021 باشد.

اگر بگوییم معرفی Grand Theft Auto 6 یکی از مورد انتظارترین اتفاقات است، این اتفاق را دست کم گرفته‌ایم. 8 سال از عرضه نسخه 5 این سری بازی روی کنسول‌های نسل 7 گذشته است. با اینکه این بازی به روزرسانی‌های متعددی برای بخش آنلاینش داشت، نیاز برای یک نسخه جدید همچنان ادامه دارد.

شرکت مالک راکستار، به نام Take-Two، در E3 حضور خواهد داشت. اما به نظر می‌رسد شانس معرفی GTA 6 بسیار کم است. شهرت بزرگ این کمپانی نشان می‌دهد که برای معرفی بازی‌هایش نیاز به پلتفرمی مثل E3 ندارد. اما با اینحال E3 یکی از جاهایی است که بسیاری از سورپرایزها اتفاق افتاده است. یکی از این سورپرایزها می‌تواند معرفی Grand Theft Auto 6 باشد

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *