Computer-game

Computer-gameبازی “مقاومت خرمشهر” که با حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در شرکت شیوا پرداز کرمان تولید شده است، اواخر تابستان ۹۳ وارد بازار گیم می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری ایران نت نیوز، این بازی به نویسندگی محمدرضا عابدینی و مدیریت حسین آزادپور در شرکت شیوا پرداز کرمان ویژه گروه های سنی نوجوان و جوان ساخته شده است.

بازی رایانه ای مقاومت خرمشهر در سبک بازی اکشن سوم شخص، دوربین نمای بالا و با موضوع توجه به داستان دفاع  و درگیری های مستقیم با دشمن عراقی تولید شده است.

 

این بازی در قالب ۶ مرحله برای کاربر طراحی شده  و اواسط امسال در چرخه توزیع قرار می گیرد.

در بازی مقاومت خرمشهر سعی شده از لحاظ گیم پلی و قابلیت های شخصیت های داستان عناصری در بازی همچون سیستم مبارزه بر اساس پناه گیری و شلیک ، امکان استفاده از اسلحه های مختلف ،تعقیب و گریز گنجانده شده  تا این اثر برای کاربرجذاب و متمایز باشد.

ایده داستان بازی از دفاع و مقاومت مردمی خرمشهر در روزهای آغازین جنگ تحمیلی در این شهر گرفته شده است بر اساس اعلام دست اندرکاران ساخت بازی رایانه ای مقاومت خرمشهر،  ایده گیم پلی این اثر به شکل مستقیم بازی بوده و مشابه خارجی ندارد.

بر این اساس، شخصیت های بازی رایانه ای مقاومت خرمشهر را رضا (جوانی که از نیروهای نظامی است که به خرمشهر آمده است)، عباس(جوان شوخ سرزنده خرمشهری)، سید محمود (یکی از بزرگان منطقه خرمشهر) و سرتیپ ماجد ( افسر ارشد عراقی در منطقه) شکل می دهند.

داستان بازی روایتی از مقاومت مردمی خرمشهر در روزهای ابتدایی جنگ تحمیلی است، در این بازی  رشادت و دفاع مردم خرمشهر  در ۳۴ روز اول جنگ تحمیلی  روایت می شود و کاربر باید در هرمرحله از بازی اهداف خاصی را دنبال کند.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × چهار =