fb

fbوزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد: بررسی رفع فیلتر شبکه های اجتماعی همچون فیس بوک در کارگروهی خارج از وزارت ارتباطات صورت می گیرد.

روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات پیرو انتشار اخباری در زمینه اینکه “فیس بوک رفع فیلتر نمی شود” به نقل از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد: موضوع رفع فیلتر شبکه‌های اجتماعی در کارگروهی خارج از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در حال بررسی است.

 

در اطلاعیه‌ روابط عمومی این وزارتخانه آمده است: پیرو اخبار منتشر شده در برخی از خبرگزاریها و سایتهای خبری به نقل از دکتر محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر اینکه فیس بوک رفع فیلتر نمی شود به اطلاع می رساند، دکتر واعظی در حاشیه مراسم ختم پدر رئیس کل بانک مرکزی در پاسخ به سوال برخی از خبرنگاران مبنی بر اینکه علی رغم صحبت شما بر رفع فیلتر فیس بوک ولی تاکنون این موضوع اتفاق نیفتاده است،” ایشان اظهار داشته‌اند من تا کنون چنین حرفی نزده‌ام”.

روابط عمومی این وزارتخانه تاکید کرده که اینگونه موضوعات در کارگروهی خارج از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در حال بررسی است که به محض دریافت نتایج بررسی ها و تصمیمات اتخاذ شده به طور رسمی به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.

این موضوع نیز پیش از این توسط محمود واعظی اعلام شده بود.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *