در حالی که امکانات و ویژگی‌های موجود در عینک گوگل، به خودی خود باعث کاربردی شدن این گجت پر سر و صدا می‌شود،

اما به هر حال این روزها هیچ دستگاه هوشمندی بدون اپلیکیشن‌هایی که برایش عرضه می‌شوند، محبوب نیست.

حالا گوگل در ادامه رونمایی‌های گاه به گاه از امکانات عینک جادو یی‌اش، این بار به معرفی اولین سری از اپلیکیشن‌های اختصاصی آن پرداخته است.
 
به گزارش نیویورک تایمز، اورنوت، Path، Skitch و جیمیل از جمله اولین اپلیکیشن‌هایی هستند که گوگل آن‌ها را به کمک سایر شرکایش برای عینک خود معرفی کرده است.
 
اپ نیویورک تایمز به شما اجازه می‌دهد تا در حالی که قدم می‌زنید، تیتر خبرهای مهم روز را مرور کنید و آن‌هایی را بیش از بقیه برای‌تان مهم است، همانجا نگاه کلی‌ای به آنان داشته باشید.

برنامه جیمیل نیز عنوان ایمیل‌های دریافتی و تصویر ارسال کننده آن را به شما نشان می‌دهد. پس از آن تصمیم با شماست که بخواهید با دستورات صوتی، پاسخ یک به یک آن‌ها را ارسال کنید.
 
اورنوت نیز به صاحب عینک کمک می‌کند تا بی‌درنگ به ذخیره تصاویر و اطلاعات مورد نیازش در این سرویس بپردازد. Path هم در کنار آن به شما اجازه می‌دهد تا آپدیت‌های مختلف دوستان خود را دنبال نمایید.
 
گوگل قرار است عینک خود را اواخر سال جاری میلادی به صورت عمومی در دسترس کاربران قرار دهد. از طرفی عده‌ای عقیده دارند تولید چنین گجتی می‌تواند حریم خصوصی افراد را به خطر بیاندازد.

هفته پیش یک بار در شهر سیاتل ورود مشتریانی با عینک‌های گوگل را ممنوع کرد و گفت این موضوع می‌تواند افراد حاضر در آنجا را ناراحت کند.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *